02.04.2024
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Online Satış Eğitimleri

Ali Kayacan’ın eğitimlerine katılanların yorumları

 

(Eğitim yorumları İİE eğitim platformundan alınmıştır.)

 

Furkan Kaan Yüksel

01 Kasım 2020

Hocam gerçekten çok sade ve akıcı bir dille anlatıyor. Gerçekten eğitim kalitesi muhteşem. Verdiğiniz örnekler sayesinde çok daha iyi anlamamızı sağlıyorsunuz. Çok teşekkürler...

 

Ayşe Seha Sezgin

16 Ekim 2020

5.0

Ali Bey'e buradan da teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Satış alanında kariyer hedefleyen herkese öneririm, anlattığı her konuyu örneklerle pekiştirerek daha iyi anlamanıza yardımcı oluyor.

 

Aygün Abdullayeva

16 Ağustos 2020

5.0

Bu tür sabırla, istekle mevzuların her detayını tek tek anlatması mühteşemdi. Ders zamanın nasıl akıb keçdiyini bilmiyordum. Bu eğitim bana çok bilgi kazandırdı. Çok teşekkür ederim, Ali hoca :).

 

Tuğçe Maraş

07 Temmuz 2020

5.0

Derslere online olarak katılamasam da kendi alanıma yönelikte örnekler vermiş hep. Çok güzel anlatımı var. Hiç sıkılmadan 2 eğitimini de ( Satış Yönetimi & Satış Koçluğu) aldım. Çok faydalı oldu. Böyle eğitimi ücretsiz sunduğu için çok teşekkür ederim.

 

Tuğçe Maraş

07 Temmuz 2020

5.0

Çok faydalı bir eğitim oldu. Başta Ali hocama sonra da tüm İİE ekibine çok teşekkür ederim. Ali hocayı dinlerken saatin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Ayrıca sorulan sorulara da hemen cevap veriyor. Çok çok memnun oldum kendisiyle tanıştığım ve eğitim aldığım için.

 

Seher Şafak

08 Haziran 2020

5.0

Açıkçası deneme amaçlı olarak satış koçluğu eğitimini aldım. Hocamızın alanı üzerindeki hâkimiyeti, profesyonelliği her halinden belli oluyordu. Derste hiç sıkılmadım, zaman su gibi akıp gitti adeta. Ders esnasında Ali hocamız gerek konunun herkes tarafından anlaşılması gerek akla takılan tüm soruların cevaplanması için üstün özen gösterdi. Kısacası çok güzeldi. Ben memnun kaldım. Diğer eğitimine de katılıp Ali hocamızın bilgi birikimi ve deneyimlerinden yararlanmayı ümit ediyorum.

 

 

Beyza Ünlü

08 Haziran 2020

5.0

Tam bir profesyonel. Dersini izlerken keşke üniversite de hocam olsaydı dediğim hocam :) Bilgi birikimi ve karşıya aktarımı tam anlamıyla dört dörtlük. Her şey için teşekkürler Ali hocam. Satış Yönetimi Eğitimini tamamladım. Bana çok şey kattığını söylemem gerek. Satış Koçluğu eğitimini de alacağım sırf siz anlatıyorsunuz diye...

 

Pınar Özdemir

06 Haziran 2020

5.0

Satış yönetimi eğitimi ile Ali hocanın anlatımı sayesinde hem keyifli hem de dolu dolu geçti. Satış yönetimi hakkında aklımda hiçbir soru işareti kalmadan artık iş hayatında başarılı bir satışçı olabileceğime kesinlikle eminim. Teşekkür ederiz Ali hocam.

 

.Yeliz Üstel Aydın

22 Mayıs 2020

5.0

Alanında uzman, anlatımı ve ders notları sınav sorularıyla örtüşen, gereksiz uzatmalar yapmadan dersi işleyen zaman yönetimini iyi yapabilen bir hocamız. Ali Kayacan Hocamıza teşekkürlerimle...

0 0

 

Meral Özcan

18 Mayıs 2020

5.0

Ali Hocam anlatımı ve örneklemeleri ders notları ile örtüşen bir dille anlatıyor. Canlı bağlantı kuramasam da izlediğim videolarda derse girişte zaman kaybı yapmadan ve kendi ile uğraşmadan ilgimizi dağıtmadan bilgilendirdi. Teşekkürler Hocam.

 

 Çiğdem Batır

17 Mayıs 2020

5.0

Satış yönetimi eğitim aldım Ali hocadan ve çok memnun kaldım. Dersi sadece teorik işlemeyerek örneklerle gündelik hayattan gitmesi, nasıl işleve geçirebileceğimi anlatması ve verdiği ödevler çok şey kattı. Çok teşekkür ederim

 

Faruk Kılınç

16 Mayıs 2020

5.0

Sayın Ali Kayacan hocamızdan Satış Koçluğu eğitimini aldım. Çok faydalı bir eğitim oldu. İş hayatında uyguladığımız fakat isimlendiremediğimiz konuları öğrenmiş oldum. Bazı doğru bildiklerimin de yanlış olduğunu öğrenmiş oldum. Bu eğitim çok değerli bilgiler kattı. Ders anlatımı çok akıcı ve anlaşılır şekilde. En son akademik eğitimimi 25 yıl önce aldım. Bunca yıl aradan sonra tekrar akademik eğitime katılmış oldum. Uzun yıllar yöneticiliğin ardından öğrenci moduna geçmek Sayın Hocamızın sayesinde hiç zor olmadı. Gerek anlatın tarzı gerekse vermiş olduğu güncel ve akılda kalıcı örnekler çok faydalıydı. Çok teşekkür ederim verdiğiniz eğitim için. İyi ki dersinize katılmışım.

 

Birol Yılmaz

03 Mayıs 2020

5.0

Satış Yönetimi ve Satış Koçluğu eğitimlerin çok fazla yararlandım. Çok keyifli ve verimli dersler aldım. Teşekkür ederiz.

 

Murat Minteş

12 Nisan 2020

5.0

Çok profesyonel, tüm konulara derinlemesine sahip bir eğitmen, çok verimli bir eğitimdi. Daha çok orta düzey profesyonellere yönelik bir eğitim.

 

Melek Ünal

09 Nisan 2020

5.0

Ali Bey, gerçekten zamanı çok aktif bir şekilde kullanan dersin her dakikasında bilgi vermeye çalışan, katılımcıların sorularına bilgilendirici cevaplar veren iyi bir eğitimciydi. Bu dersi almayı herkese tavsiye ediyorum.

 

Burçin Semiz

05 Nisan 2020

5.0

ders anlatımı, ders işleyişi, konulara hakim olmasıyla çok verimli bir hafta geçirdik teşekkürler :)

 

Elif Altıparmak

05 Nisan 2020

5.0

Çok keyifli ve verimli bir eğitimdi. Ders anlatımınız o kadar net ve anlaşılır ki hiç zorlanmadan tamamladığım bir eğitimdi. Sizi tanıdığıma çok memnun oldum. Her şey için teşekkürler :)

 

Buse Uslu

12 Ocak 2020

5.0

Ali hocam iyi ki dersinizi almışım sizi tanıdığıma da çok memnun oldum

 

Buse Uslu

12 Ocak 2020

5.0

Ders anlatım tekniğini, efendiliği, öğrencilerine karşı kibar oluşu ile çok severek ders aldığım bir eğitimcidir.

 

Serra Çoruhlu

11 Ocak 2020

5.0

Teşekkürler çok verimli bir ders işledim. Tecrübelerinizi bizimle paylaştığınız için ayrıca teşekkür ederim.

 

Devrim Özgür Özcan

02 Ekim 2019

5.0

Dersleri çok güzel anlattığı için soru sorma ihtiyacı hissetmedim

 

Ayşe Karaman El

28 Mayıs 2019

5.0

Ali Hocam, kısa zamanda çok şey öğrendim katıldığım dersinizden. Özveriniz icin cok ama cok teşekkür ediyorum. Başka derslerinize de katılmak dileğiyle Selamlar

 

 

Satış Yönetimi Eğitimi

 

Yücel Sezer Bekler

22 Mayıs 2020

5.0

Örnekler ile dolu, güzel hazırlanmış kurgular içeren ve her sektöre yönelik ilgi duyanlar için faydalı bir eğitim. Ali Bey'in ellerine sağlık

 

Faruk Başaran

21 Mayıs 2020

5.0

Heyecanla bekliyorum eğitimi. Çok teşekkürler.

 

Cansu Özdemir

21 Mayıs 2020

5.0

Ali Kayacan hocamız derslerini ezbere anlatmak yerine, kendi deneyimleri ve fikirleriyle zenginleştiriyor. Bu platformda katıldığım en yararlı derslerdendi.

 

Muhammed Aliyev

19 Mayıs 2020

5.0

Sitedeki en iyi eğitimlerden!

 

İlhan Ören

16 Mayıs 2020

5.0

Tecrübe, bilgi ve birikimini zemin olarak alıp aktardığı bilgiler için teşekkür ederim. Ezber üzerine değil öğretme üzerine çalışmasını naçizane takdir ediyorum.

 

Mehmet Can

07 Mayıs 2020

5.0

Ali Bey gerçekten çok tecrübeli hakim konulara ve çok yaşanmislik var teşekkür ederiz katkılarından ötürü..

 

Ebru Aydın

12 Nisan 2020

5.0

Sayın Ali Kayacan Hocanın anlatımı, bilgisi ve donanımı muhteşem. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 

 

Xiayida Maimaiti

22 Eylül 2019

5.0

Ali hoca, Çok güzel ders anlatıyor. satış yönetimi dersinde inanılmaz verimli bilgileri elde ettim. teşekkür ederim.

 

Emre Şimşek

12 Mayıs 2019

5.0

mükemmel bir hocadır kendisi

 

Buğra Han Aslan

22 Nisan 2019

5.0

derse olan katılımda görmüş olduğum değerli hocamın değerli vaktini ayırarak bizlere bişeyler öğretme çabası takdire şayandır.

 

Emre Çelik

17 Nisan 2019

5.0

İlk önce İstanbul İşletme Enstitüsü'ne bize bu eğitim fırsatlarını verdiği için başta kendim olarak sonradan da diğer katılımcılar adına bir teşekkürü borç bilirim.Ali Kayacan Hocama içten,etkili anlatışı ve öğretme isteği için ayrıca çok teşekkür ederim. Eğitim programının konusuna gelirsek satış ve pazarlama üzerine etkili dersler işledik. Günlük hayatta uyguladığımız yada bize uygulanan tekniklerin iç yüzünü görmüş olduk. Eğer satış tekniklerini neden sonuç şeklinde öğrenmek istiyorsanız çekinmeden katılın. Şimdiden hepinize güzel bilgiler ve başarılar diliyorum :)

 

Kader Kunduz

15 Nisan 2019

5.0

Merhaba; İlk etapta uzaktan eğitim diye tedirgin oldum ama eğitimin her saniyesini izlediğimde gerçekten hem eğitmenimiz ALİ KAYACAN beye hem de hazırladığı içeriğe hayran kaldım. Ciddi donanımlı ve kendinden emin anlatışı bana çok şey katmıştır. Tekrardan çok teşekkür ederim.syg

 

Arzu Bayram

16 Mart 2019

5.0

Ali bey ile dersler çok verimli geçti çok şey öğrendim kendisinden. Yıllardır sektörün içinde olmasının verdiği tecrübeyle bize çok katkısı oldu. Ders materyalleri notları en önemlisi de engin tecrübesiyle çok şey kattığı için Ali bey ve İstanbul işletme enstitüsüne çok teşekkür ediyorum. Mutlaka katılın eğitime

 

Öztürk Kürelioğlu

20 Şubat 2019

5.0

Müdürüm özledim eğitimlerinizi ve ışık tutmalarınızı. Başarılar bizlere ve sizlere

 

Ercan Okur

18 Şubat 2019

5.0

İEE ilk önce teşekkür ediyorum. Satış yönetimi eğitimi, değişik etkilere sahip olmanızı, bulunduğunuz konumları anlamanızı, başarılarınızı en iyi dereceye çıkarmanızı, sorumlulukları ve planları oluşturmanızı, tasarım geliştirmeleri ve yönetilmeleri öğrenmenizi, oranlama becerilerinizi geliştirmenizi, paketlemeleri ve müşteri kazanımlarını artırmanızı ve daha birçok dolu dolu tutunma yaklaşımlarını etkili bir şekilde öğreneceksiniz. Eğitmenimiz Ali Kayacan, hayatın içindeki işlerin gerçekleşmesini amaçlayan, her günün yüksek bir seviyeye çıkması için uygulama yapan, bilgi ve ilham verici konuşmasıyla grubla iletişim sağlayan, enerjik ve sevgi dolu birisi. Herkesin İEE katılarak harikaları tatmasını istiyorum.

 

Ferhat çakır

10 Şubat 2019

5.0

Harika bir site :)

 

Mustafa Kemal ÇALIŞIR

25 Ocak 2019

5.0

Ali hocanın kendine özgü anlatımıyla çok verimli geçen bir eğitim oldu. Böyle bir imkanı sağlayan İİE ekibine de teşekkür ederim.

 

 

Satış Koçluğu Eğitimi

 

Fatih Çelebi

11 Haziran 2020

5.0

Ali Kayacan, alanında gerçekten uzman bir eğitmen. Satış konusunda kendini geliştirmek isteyenler için oldukça faydalı bir eğitim.

 


Yücel Sezer Bekler

22 Mayıs 2020

5.0

Sadece satışta değil hayatın bir çok alanında kullanılabilecek bilgiler içeren faydalı bir eğitim. Yöneticilik düşünen kişiler muhakkak tercih etmeli.

 

Kıvanç Işıkman

21 Mayıs 2020

5.0

Ali Bey’in anlatımı ve gerçek saha koçluğu örnekleri içermesi oldukça iyi

Gökhan Tıpırdamaz

19 Mayıs 2020

5.0

Ali hocama çok teşekkür ederim. Eğitim oldukça katkılıydı. Aynı sektör tecrübesinde oluşumuz aynı dili konuşmak gibiydi. Çevremde ki herkese de tavsiye ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.

Samed şen

16 Mayıs 2020

5.0

Mükemmel geçen bir eğitim süreciydi. Ali hocam eğitimde çok aktif. Çok verimli notlar paylaşıyor. Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Neredeyse istisnasız sorulan her soruyu cevaplıyor. Bana çok şey kattı. Eminim sizlerede katacaktır. Emeğinize sağlık Ali hocam

 

Yaşar Kuruducu

04 Mayıs 2020

5.0

Ali KAYACAN Hoca. Güzel insan. Emeğini esirgemeyen, Anlatım tarzı, Bilgi birikimi, Meslekteki tecrübesi, Beyfendiliği, Onun için ne söylesem az olur. Engin bilgi tecrübesiyle herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

 

Onur Topuz

09 Nisan 2020

5.0

Eğitimdeki bilgi birikimi , tecrübeleri ve konu anlatımıyla oldukça iyi bir eğitimci Ali Bey, teşekkürler.

 

Elif Demir

09 Nisan 2020

5.0

Tek kelime ile mükemmeldi. Eğitimde kalmamı sağlayan en önemli etken Ali hocaydı. Çok akıcı ve anlaşılırdı. Bir saniye bile sıkılmadan dinledim. Çok teşekkürler.

 

 

Oğuz Aydinoğlu

06 Nisan 2020

5.0

Ali KAYACAN hocamıza çok teşekkür ederim çok verimli bir eğitim oldu. Mevcut durumumun üzerine eğitimden sonra farklılaşmış bir bakış açısı ve sistematik kazanımı oldu. İş hayatının öncesi,sırası döneminde alınmasınıngerçek anlamda fayda sağlayacağını düşünüyorum.

 

Ferhat Doğan

22 Mart 2020

5.0

Ali Hoca gerçekten çok deneyimli biri, tecrübesiyle verdiği bu eğitimden gerçek anlamda çok faydalandım. İşi özellikle satış olan herkese tavsiye ederim, Ali Hoca'ya teşekkür ederim.

 

Ercan Okur

25 Aralık 2019

5.0

İstanbul İşletme Enstitüsüne çok çok teşekkür ediyorum. Satış koçluğu eğitmenimiz Ali Kayacan, ortakça içsel tesirli uygulamalarla mükemmel derecede satış performanslarımızı arttırmamız uğruna yenilikçi ve iddialı bakış biçimlerini bizlere göstermekte. Ve deneyimli görüşleriyle stratejik planlamalarla kendini tanıtarak özleri duyumlandırdığı için çok teşekkür ederim. Başarılı sanatları görebilmek yıldızlara odaklanmak kadar önemlidir. Satış süreçlerini en iyi şekilde sunmak isteyen herkesin bu eğitime gelmesini gerek duyuyorum.

 

Aysun Emir

11 Aralık 2019

4.0

Ali Kayacan hocamızın ders anlatımı akıcı ve çok güzel bir yorumlama tekniği bulunuyor. Hocamıza Çok TEŞEKKÜR ediyorum . İİENSTİTÜ Kurucularına , Ekibine ve Hocalarına çok TEŞEKKÜR EDERİM. Yeni eğitimlerle hayat yolumda sizlerle olmak temennisiyle

 
 
 Bu Yazıyı Paylaşın:Satış, ciddi, zor, sorumluluk isteyen, ancak bir o kadar da zevkli, heyecanlı ve harekete geçiren, harika bir iştir.

Satışçılar da, bu harika işin, onurlu, çalışkan temsilcileridir. Büyük işler başarmış, başarılı satışçıların çoğu, satış hakkında araştıran, bu konuda bulabildiği her kaynağı okuyan, yaratıcı satış fikirlerine, önerilerine zaman ve bütçe ayıran insanlardır.

Öğrenmeye devam eden satışçılar, tekniklerini sürekli iyileştirmek için, eğitime
gereksinim duyarlar ve bu gereksinimle sonuca daha kolay ulaşırlar.

Ekonominin çarklarını hızlandırıp, kolay çalışmasını sağlayanlar da, yine onlardır.

 

Eğitimlerimiz

Profesyonel Satış Yönetimi
Ali Kayacan’ın Satış Eğitmenliğinde Sektör Deneyimi
A'dan Z'ye Profesyonel Satış Yönetimi
Lider Yöneticilik ve Ekip Oluşturma
Satış Yönetimi
Yöneticinin Satış Eğitimi
Satışçılar için Bölge/ Portföy Yönetimi
Online Satış Eğitimleri
İş Yaşamında Stresle Başa Çıkma ve iş Yönetimi
Satışta Lider Yöneticilik ve Ekip Çalışması
Satış Görüşmesi Uygulama Eğitimi (Role Playing)
Endüstriyel Satış Yönetimi
Mağaza Satış Yönetimi
Satış Koçluğu
Satış Algoritması ve İkna Edici Teknikler
Telefonda Satış İletişimiHTML tutorial HTML tutorial HTML tutorial

Ali KAYACAN © 2017
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Bilgilendirme

cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry